\ Бонуси WebMoney видають бонуси вм
menu
photo

Букмекерська компанія 1хСтавка

Букмекерська компанія 1хСтавка пропонує широку лінію в лайв на спортивні ставки онлайн, 1хСтавка мобільні додатки для android, iOS, Windows телефоні и 1хСтавка пропонує додаток .apk, высокие коэффициенты на спортивные события онлайн, миттєві виплати, 1ХСтавка приймає легальні онлайн ставки в РФ.

1хСтавка
photo

Букмекерська компанія winline.ru

Winline.ru визнана однією з кращих компаній для спортивних ставок онлайн на території Росії, winline пропонує абсолютно нову і зручну мобільну версію, winline це повноцінний аналог веб-сайту букмекера winline.ru і орієнтований на вітчизняних гравців, які роблять спортивні ставки онлайн.

Winline
photo

Букмекерська компанія parimatch.ru

Парі-Матч одна з кращих букмекерських компаній, має права приймати букмекерські ставки на території Росії, сайт parimatch.ru доступний для спортивних ставок онлайн з будь-якого пристрою, а так же є однією з найбільших букмекерських контор Росії, України і Білорусі.

пари-матч

RU UA

 

Безкоштовні бонуси на гаманці Веб.мані, WebMoney та отримання бонусів на гаманці Веб.мані (WebMoney)Сайти видають безкоштовні бонуси на гаманці Веб.мані (WebMoney) і посилання на сайти видають бонуси Веб.мані стабільно. На цій сторінці представлені сайти видають моментальні бонуси WebMoney гаманці (WMR, WMB, WMU, WMZ, WME і Бонуси WMY), бонуси WebMoney на Ваш гаманець. Все, що потрібно зробити, це зайти на сайт і ввести номер свого WebMoney гаманця і отримати бонусБонуси WMR

 

Назву і посилання Розмір бонусу Опис сайту який видає бонуси
Kapital.Of 1 - 100 Kapitalof.Com це інноваційна система, Зареєструйтесь та отримуйте прибуток, платформа автоматизованого доходу, Яндекс Гроші, Qiwi, а так само конкурси та акції
star-wrs 1 - 100 STAR WARS — це економічна онлайн гра з можливістю заробітку реальних грошей.
WM Sim 0.10 Видає 6 видів wm-бонусів на гаманець. Отримання бонусу залежить від вашого Business Level.
SaveChange 0.02 - 0.05 WMR бонус на гаманець від обмінника. Для отримання введіть поточний курс USD/RUR і номер гаманця.
5 kopeek 0.01 - 100 Сервіс видає бонуси у випадковому порядку від 1 копійки до 100 рублів. Бонус можна отримувати нескінченно.
Igrun 1 - 100 На головній сторінці в самому низу потрібно зловити бегающую кнопку «Бонус», до 100 рублів.
super-rabota 1 - 100 Супер робота - Онлайн гра, де ти можеш отримувати реальні гроші за віртуальну роботу!
world-warships 50 Відразу після реєстрації вам дається бонус 50 рублів на покупку корабля.
Isio 0.02 На сайті Ision можна отримати 2 копійки безкоштовно, форма прямо в центрі сторінки. На сайті багато реклами.
DotaCapital 1 - 100 DotaCapital на даний момент працює з такими платіжними системами: VISA/MasterCard/Maestro, QIWI, WebMoney, Payeer і YandexMoney.
Mir-Teatra.com від - 0.02 Форма для отримання WMR-бонус знаходиться зліва в меню. У день видається 70 бонусів.
Mir-Teatra.ru від - 0.02 Форма для отримання WMR-бонус знаходиться зліва в меню. У день видається 70 бонусів.
Mir-Teatra.net від - 0.02 Форма для отримання WMR-бонус знаходиться зліва в меню. У день видається 70 бонусів.
E-Dengi 0.10 Обмінник електронної валюти E-Dengi.org видає бонус на гаманець. Введіть номер гаманця і цифри з картинки у відповідні поля. Бонус приходить з невеликою затримкою.
BestChange 0.01 - 0.25 Сервіс моніторингу обмінників BestChange видає бонус на гаманець один раз на добу. Форма знаходиться внизу зліва.
Vip WM 0.02 На сайті є партнерська програма для заробітку на бонуси по 2 копійки за реферала.
AstraChange 0.01 - 0.25 Обмінник електронної валюти AstraChange роздає бонуси. Форма видача справа в меню.
WMCasher 0.01 - 0.10 Сервіс вводу-виводу електронних грошей WMCasher роздає своїм відвідувачам бонус-WMR на гаманець. Форма для отримання знаходиться праворуч в меню.
WMT24 0.01 - 0.06 Розрахунковий сервіс WMT24 видає миттєвий WMR бонус на гаманець один раз на добу. Форма праворуч внизу.
WMStream від - 0.03 Автоматичний обмінник Webmoney роздає бонус WMR один раз на добу. Форма для отримання бонусу зліва в самому низу.
WMBank 0.06 - 0.18 Сервіс по видачі автоматичних кредитів WMBank видає щоденний бонус без реєстрації. Так само на сайті присутні кілька форм видачі бонусів інших сайтів.
ChangeMoney 0.03 - 0.90 Обмінник ChangeMoney.me видає бонус до 0.90 WMR в залежності від вашого WM-атестат. Формальний від 0.03 до 0.10 WMR. Початковий від 0.10 до 0.20 WMR. Персональний від 0.20 до 0.90 WMR. Бонус видається 1 раз на тиждень.
Obmening 0.01 - 0.10 WM-обмінник www.obmening.ru видає випадковий бонус на WMR гаманець раз на добу. Потрібно ввести свій гаманець і цифровий код з картинки
OWM24 від - 0.01 Обмінник WebMoney «OWM24» видає один бонус на WMID раз на добу. Натисніть на кнопку «Отримати», а потім введіть номер гаманця і цифри з картинки.
FastDebt 0.01 Сайт з видачі моментальних позик на Webmoney «Fast-Debt» видає невеликий WMR-бонус. Форма для отримання справа в меню.
Rub.Serf від - 0.01 Зліва в блоці вводите гаманець, код з картинки і отримуєте бонус
SmS.Obmennik від - 0.01 Бонус 0.01-0.1 WMR. В поле ліворуч потрібно ввести номер свого WMU-гаманця і код перевірки. Бонус можна отримувати раз на добу
Wm.Sha 0.01 - 0.03 Внизу зліва є форма для отримання бонусу, Ви можете отримати WMR-бонус від 0.01 до 0.03 WMR на свій гаманець 1 раз на добу
SimpleChange від - 0.01 Потрібна авторизація WM. Зате Ви зможете отримувати кожен день вже по 0.03 WMR. І так далі до максимального бонус в 1 WMR на добу.
BaksGrad від - 0.01 Введіть код гаманець і отримаєте бонус,8 Бонус гостям 0.01-0.1 WMR, користувачам: 0.01-0.3 WMR. Безперебійна щоденна роздача бонусів сервісом BAKSGRAD.RU

 

Бонуси WMZ

 

Назву і посилання Розмір бонусу Опис сайту який видає бонуси
WM Sim $0.01 Видає 6 видів wm-бонусів на гаманець. Отримання бонусу залежить від вашого Business Level.

 

Бонуси WMB

 

Назву і посилання Розмір бонусу Опис сайту який видає бонуси
WM Sim Br 0.50 Видає 6 видів wm-бонусів на гаманець. Отримання бонусу залежить від вашого Business Level.

 

Бонуси WME

 

Назву і посилання Розмір бонусу Опис сайту який видає бонуси
WM Sim €0.01 Видає 6 видів wm-бонусів на гаманець. Отримання бонусу залежить від вашого Business Level.

 

Бонуси WMU

 

Назву і посилання Розмір бонусу Опис сайту який видає бонуси
WM Sim ₴0.01 - ₴0.07 Бонус на гаманець у валюті української гривні. Видається один раз в 24 години на один IP-адресу.

 

Бонуси WMY

 

Назву і посилання Розмір бонусу Опис сайту який видає бонуси
WM Sim UZS 1.00 Видає 6 видів wm-бонусів на гаманець. Отримання бонусу залежить від вашого Business Level.

 

Про систему WebMoney Transfer

Система безготівкового розрахунку WebMoney з кожним роком набирає обертів, тим самим, стаючи все більш популярнішими і доступнішими. Зовсім недавно дана система безготівкового розрахунку відзначила десятирічний ювілей. За ці десять років у системі багато чого змінилося. За десять років з'явилося десять мільйонів користувачів, які вносять великий внесок у формування системи. З'явилися нові можливості, підвищилася безпека, спростився інтерфейс, все стало більш оптимізовані і доступніше. Кожному користувачу системи WebMoney відкриваються великі можливості, завдяки яким життя стає простіше і зручніше.

Бонуси — це приємне безкоштовне грошову винагороду (у нашому випадку в електронній валюті WebMoney). Зазвичай бонуси дають за реєстрацію або за відвідування сайту, або щоб просто віддячити постійних відвідувачів сайту.

В системі електронних грошей WebMoney є безліч плюсів, які не мають ні одна з подібних систем.

По-перше, в даній системі є хороший вибір валют, завдяки яким зручно користуватися системою практично в будь-якій країні, і саме тому система WebMoney популярна не тільки в Росії, але і за кордоном;

По-друге, в системі WebMoney існує чотири способи управління коштами, завдяки чому кожен користувач може вибрати щось підходяще під себе і під свої особисті технологічні можливості;

по-третє, система WebMoney володіє високою оптимізацією, завдяки якій виробляти платежі, з допомогою даної системи, можна практично будь-якого виду в будь-якому інтернет магазині.

До того ж, система безготівкового розрахунку WebMoney володіє високою надійністю, завдяки якій кошти на рахунку будуть у повній безпеці. Також, система WebMoney тримає в безпеці ваші конфіденційні дані, які містяться в атестаті і вказуються при реєстрації. Кожен користувач системи може вибирати, які дані йому залишити видимими для сторонніх очей, а які будуть видні тільки для адміністраторів і довірених осіб

Електронна платіжна система WebMoney має безліч можливостей, якими не володіють інші різні системи подібного роду. В платіжній системі WebMoney існує можливість поповнення особового рахунку на мобільному телефоні, що дуже зручно і практично. Є можливість оплатити комунальні послуги будь-якого роду, що дозволяє не відстоювати багатогодинні черги в задушливому приміщенні і не витрачати час на дорогу, щоб дістатися до відділення банку. У системі можна заплатити за телебачення, за охорону, за інтернет, телефонію і багато іншого, при цьому не потрібно виходити з дому і товпитися в чергах. Також, є можливість купівлі будь-якого електронного товару, будь то книга відомого письменника, або якась ексклюзивна функцій для гри.

Завдяки системі WebMoney можна не тільки витрачати гроші, але і добре їх заробляти. Для цього необхідно мати будь електронний товар чи надавати яку-небудь послугу. Плюсів і переваг у системі безлічі, а мінусів – незначні одиниці, завдяки чому система дуже популярна. Варто сказати, що дана система бере 0.8 відсотка від будь-якого платежу або перекладу, що цілком пристойно і навіть радує, адже таку маленьку комісію не знайти ні в будь-якій іншій системі електронних платежів.


 

Лидер на рынке в странах СНГ это букмекерская Контора Пари-Матч пользуется огромной популярностью среди игроков и стоит также отметить, что букмекер Пари-Матч является официальным спонсором украинской премьер-лиги, многие игроки из Украины любят делать ставки на спортивные события в букмекерской конторе Пари-Матч. 

... Читать дальше »

Категория: Ставки через интернет | Просмотров: 79 | Добавил: GROMOV | Дата: 25.08.2016 | Комментарии (0)

ставки на спорт можно сделать здесь

 

Как вы поняли выиграть у букмекера не очень легко, но все-таки возможно для нас важно найти матчи 

 

 

 

в которых коэффициенты на исходы превышают оценочную вероятность от букмекера.

 

... Читать дальше »

Категория: онлайн ставки на батскетбол | Просмотров: 258 | Добавил: GROMOV | Дата: 18.02.2015 | Комментарии (1)

Ставку можно сделать сдесь

 

Отечественный Тотализатор с самыми мощными игровыми пулами и джек-потами. Правда и количество желающих обладать миллионами огромное количество. В результате люди просто играют в лотерею, покупая все больше билетов на тото по достаточно дорогой цене. Когда я начинал делать ставки на спорт для меня это было очень сложно и непонятно. Но как известно опыт приходит со временем, вот и ко мне этот опыт пришёл и я спешу поделиться своими познаниями в мире спортивного беттинга. У опытных игроков, которые делают ставки на спорт есть несколько простых приемов это инстинкт который уменьшают их шансы на б ... Читать дальше »

Категория: Ставки через интернет | Просмотров: 241 | Добавил: GROMOV | Дата: 14.02.2015 | Комментарии (0)

MegaIndex Domain Rank Траст. Анализ сайта rubets.at.ua Счетчик PR-CY.Rank Active Search Results Каталог сайтов Bi0