menu
photo

Букмекерська компанія 1хСтавка

Букмекерська компанія 1хСтавка пропонує широку лінію в лайв на спортивні ставки онлайн, 1хСтавка мобільні додатки для android, iOS, Windows телефоні и 1хСтавка пропонує додаток .apk, высокие коэффициенты на спортивные события онлайн, миттєві виплати, 1ХСтавка приймає легальні онлайн ставки в РФ.

1хСтавка
photo

Букмекерська компанія winline.ru

Winline.ru визнана однією з кращих компаній для спортивних ставок онлайн на території Росії, winline пропонує абсолютно нову і зручну мобільну версію, winline це повноцінний аналог веб-сайту букмекера winline.ru і орієнтований на вітчизняних гравців, які роблять спортивні ставки онлайн.

Winline
photo

Букмекерська компанія parimatch.ru

Парі-Матч одна з кращих букмекерських компаній, має права приймати букмекерські ставки на території Росії, сайт parimatch.ru доступний для спортивних ставок онлайн з будь-якого пристрою, а так же є однією з найбільших букмекерських контор Росії, України і Білорусі.

пари-матч

RU UA

 

Ставки! Букмекер Винлайн - букмекерська контора 1xbet - Парі-Матч


Онлайн ставки 1xBet це зручний інструмент для будь-якого гравця більшість воліють цю Букмекерську контору з - за зручності і простого звернення.


Бонуси та акції

Бонуси та акції і одна з переваг БК Парі-Матч найбільш популярний бонус – безкоштовна 101-я ставка», на постійній основі акція «Експрес+»

Бонуси і акціи

Лінія бк Парі Матч

Лінія в париматч приваблює своєю різноманітністю і порадує навіть самого вимогливого біттера при цьому орієнтуватися в ній не складе праці

Лінія бк Парі Матч

Сайт бк Парі Матч

Сайт букмекерської контори Парі Матч доступний на 3 мовах в тому числі і на грузинському - мінімальна сума ставки 1 долар або 20 рублів

Сайт бк Парі Матч

Пари Мат предлагает

Парі Мат пропонує онлайн покер, онлайн казино з реальними круп'є, слот автомати і навіть онлайн ставки на віртуальні ігри, лотерею Кено і ставки на покер.

Парі Мат пропонує
Калькулятор вилок, on-line калькулятор вилок ставки на спорт

Тут можна розрахувати суми ставок для арбітражних ситуацій у букмекерських конторах та імовірний прибуток від спортивних ставок онлайн за формулами, але набагато простіше зробити це за допомогою калькулятора вилок для розрахунку букмекерських ставок, введіть суму в рядок сума і під стовпцем Коефіцієнт впишете розмір Коефіцієнта.


Додати сайт та URL-Пошукові Системи Інтернету. Реєстрація в пошукових системах, Найпотужніша міжнародна, популярна міжнародна пошукова система, яка включає в себе 124 мовних інструменту.

Додати сайткалькулятор вилок для розрахунку букмекерських ставок

Калькулятор

К-сть ставок

Коефіцієнт Ставка (%) Ставка Повернення
Ставка 1
Ставка 2
Ставка 3
Ставка 4
Ставка 5
Сума Ухил %


УВАГА! Дробові числа коефіцієнти вибраних результатів потрібно ставити через точку а не через кому, наприклад 1.9. Щоб розрахувати наприклад вилку в якій два результату, введіть в поле Ставка 1 і Ставка 2 коефіцієнти на вибрані результати, а в полі Сума – загальну суму на яку Ви розраховуєте зробити ставку. Чистий прибуток у відсотковому співвідношенні відображається у стовпці Повернення. Наприклад, якщо ми робимо ставку на перемогу 1 з коефіцієнтом К1=2.4 в одній букмекерській конторі, а на перемогу 2 з коефіцієнтом К2=1.9 в інший букмекерській конторі, то чистий прибуток складе 4,56% від загальної суми ставок на обидва обраних результату. Поле "Ухил" дозволяє центрувати вилку в бік обраного результату і отримати максимальний прибуток у разі виграшу саме цього результату.


Сайти видають безкоштовні бонуси на гаманці Веб.мані (WebMoney) і посилання на сайти видають бонуси Веб.мані (WMR, WMB, WMU, WMZ, WME і Бонуси WMY)

Бонуси WMRРозрахувати суму виграшних ставок

Можна точно розрахувати суму виграшних ставок у букмекерських конторах, визначити вид букмекерських вилок, для цього потрібно знати точний коефіцієнт букмекерських контор і при будь-якому результаті матчу ваша ставка буде у виграші, ставте на одну і ту ж подію в різних букмекерських конторах. Приміром хокейний матч, ваша ставка в одній конторі більше 5,5 голів в інший букмекерській конторі менше 5,5 голів, іншого результату в матчі і не буде більше або менше, потрібно знайти підходящу вилку в різних букмекерських конторах і робити онлайн ставки не переймаючись за результат матчу хто виграє і скільки заб'є. Для цього ви можете використовувати сервіси для розрахунку ставок онлайн, але це буде платно. Так само ви можете шукати такі букмекерські вилки самі в різних букмекерських конторах, але для цього нодо правильно розрахувати букмекерську вилку, патом знайти дві букмекерські контори, знайти потрібну спортивну подію і тільки після цього робити букмекерські вилки.


Калькулятор онлайн, примітки

Вводите дані в калькулятор за допомогою мишки, клацаючи на кнопках будь-яку відкриту дужку необхідно закрити. Для функцій також необхідно закривати дужки. Тригонометричні функції приймають аргумент в радіанах зворотні тригонометричні функції повертають результат у радіанах. Скопіюйте результати обчислень прямо з екрану калькулятора. Просто виділіть розрахунки і правою кнопкою миші викличте меню копіювати.

Калькулятор ставок працює онлайн в автономному режимі, ви можете користуватися цілодобово 24 години в добу, на основі введеної вами інформації будуть розраховані дані спортивних ставок які допоможуть вам грати і вигравати в букмекерських конторах online live. Вдалих вам ставок!


Виды ставок на спорт

Ставка азіатський гандикап

Ставка азіатський гандикап - це ставка з форою скорочує ризик на програш гравця такого виду гандикапу існує кілька різновидів і 1.

Ставка азіатський гандикап 0 0

Азіатський гандикап 0 0 – букмекер вважає, що суперники рівносильні і в разі нічиї ставка повністю повертається гравцеві або перемога передвіщає прибуток, а поразка – програш ставки. і 2

Ставка азіатський гандикап 0 0,5

Ставка азіатський гандикап 0 0,5 +/- аутсайдер матчу отримує полгола переваги у випадку програшу команди або гри внічию ставка гандикап -0,5 на фаворита не зіграє і в разі виграшу забезпечена прибуток і відповідно при ставці +0,5 гандикап виграш буде в разі нічиєї або перемоги аутсайдера. і 3

Ставка азіатський гандикап 0 0,25

Азіатський гандикап 0 0,25 +/- чверть голи перевагу отримує аутсайдер можливі 4 результату: виграти або програти ставку, виграти або програти півставки і ставка на аутсайдера -0,25 виграє в разі перемоги або нічиєї буде повернуто півставки, при ураженні ставка втрачена. Ставка на +0,25 виграє в разі перемоги команди програє в разі поразки, а у випадку нічиєї половина ставки повернеться, а інша половина помножиться на поставлене коефіцієнт.

Ставка ординар

Ставка ординар - це ставка на окремий результат події. Виграш з одиночної ставкою дорівнює добутку суми ставки на встановлений для цього результату коефіцієнт.

Ставка експрес

Ставка експрес - це ставка на кілька незалежних результатів подій. Для виграшу за експресу потрібно, щоб ні по одному з випадків, які входять в експрес, не було програшу. Виграш з экспрессу дорівнює добутку суми ставки і коефіцієнтів всіх випадків, що входять в експрес. Простіше кажучи: коефіцієнти всіх вибраних результатів перемножуються між собою і отриманий коефіцієнт множиться на суму ставки. Виграти за цією ставкою можна значно більше ніж за ставкою ординар, але і ризик не менш високий.

Ставка подвійні наслідки

Подвійні наслідки - це ставки з підвищеною перестраховкою 1X значить перша команда не програє, 12 хтось виграє нічиєї не буде, X2 друга команда не програє тобто при ставці 1Х і 2Х для того, щоб ставка принесла Вам гроші потрібно щоб, Ваша команда як мінімум не програла навіть якщо станеться нічия Ви виграєте і отримаєте гроші.

Ставка тайм-Матч

Тайм-Матч - це подія розбите на перший і другий тайми одного матчу, нам потрібно вгадати хід гри і буде гол від команди-фаворита в першому таймі, з яким рахунком закінчиться перший тайм і так далі. Якщо Ви вгадаєте результат по таймах в тому чи іншому матчі, відмінний виграш Вам гарантований. Коефіцієнти тут будуть просто величезні і набагато більше, ніж просто якщо вгадаєте переможця.


 

Лидер на рынке в странах СНГ это букмекерская Контора Пари-Матч пользуется огромной популярностью среди игроков и стоит также отметить, что букмекер Пари-Матч является официальным спонсором украинской премьер-лиги, многие игроки из Украины любят делать ставки на спортивные события в букмекерской конторе Пари-Матч. 

... Читать дальше »

Категория: Ставки через интернет | Просмотров: 79 | Добавил: GROMOV | Дата: 25.08.2016 | Комментарии (0)

ставки на спорт можно сделать здесь

 

Как вы поняли выиграть у букмекера не очень легко, но все-таки возможно для нас важно найти матчи 

 

 

 

в которых коэффициенты на исходы превышают оценочную вероятность от букмекера.

 

... Читать дальше »

Категория: онлайн ставки на батскетбол | Просмотров: 258 | Добавил: GROMOV | Дата: 18.02.2015 | Комментарии (1)

Ставку можно сделать сдесь

 

Отечественный Тотализатор с самыми мощными игровыми пулами и джек-потами. Правда и количество желающих обладать миллионами огромное количество. В результате люди просто играют в лотерею, покупая все больше билетов на тото по достаточно дорогой цене. Когда я начинал делать ставки на спорт для меня это было очень сложно и непонятно. Но как известно опыт приходит со временем, вот и ко мне этот опыт пришёл и я спешу поделиться своими познаниями в мире спортивного беттинга. У опытных игроков, которые делают ставки на спорт есть несколько простых приемов это инстинкт который уменьшают их шансы на б ... Читать дальше »

Категория: Ставки через интернет | Просмотров: 241 | Добавил: GROMOV | Дата: 14.02.2015 | Комментарии (0)

MegaIndex Domain Rank Траст. Анализ сайта rubets.at.ua Счетчик PR-CY.Rank Active Search Results Каталог сайтов Bi0